Naujas sporto klubo ženklas „Sportuokimkartu.lt“ Šiauliuose, įsikūręs po „Euro Gym“ ženklu, kuris jau veikia daugiau kaip 14 metų. Sporto klubas „Euro Gym“ – „Sportuokimkartu.lt“ veikia adresu Vasario 16-osios g. 55, Šiauliuose. Jau 14 metus džiaugiamės sportuodami kartu ir matydami, kaip Jūs tobulėjate, stiprėjate, tampate vis energingesni, taip kurdami linksmą, sveiką ir sportišką visuomenę Šiauliuose. Mūsų pagrindinis tikslas – suburti profesionaliausią komandą ir pasiūlyti sklandžiausią aptarnavimą, kokį tik gali suteikti sporto klubas.

 

Tikimės, jog pas mus jausitės patogiai. Džiugu, kad kartais ateinate su šeimomis, todėl rūpinamės net Jūsų mažaisiais – įkūrėme jų taip mėgstamą žaidimų kampelį.

 

Mūsų vertybės:

  • Ypatingas dėmesys Jums
  • Profesonalios asmeninio trenerio konsultacijos
  • Kokybiškos paslaugos už patrauklią, konkurencingą kainą

 

Sporto klube dirba patyrę treneriai, kurie kompetentingi ne tik tobulinti kūno linijas, bet ir padėti spręsti sveikatos problemas – mitybos, laikysenos, kvėpavimo, sąnarių, širdies ir kraujagyslių ir kt. Čia sportuoja nuo 10 metų vaikų iki 80 metų senolių.

Kiekvienas treneris turi tikrą savo sėkmės istoriją bei patirtį, kuria kasdien mielai dalijasi su Jumis. Jie, kaip ir Jūs, skiriasi amžiumi, pažiūromis, tačiau turi vieną bendrą labai galingą variklį – dėmesį ir meilę sportui. Dėl to savo asmeninį trenerį pas mus ras visi: nuo moksleivio iki senjoro, nuo veterano iki pradedančio mėgėjo.

„Sportuokimkartu.lt“ – tai Jūsų sporto namai, kuriuose esate visada maloniai laukiami!