Sveiki,

Aš esu Remigija.

Jau daugiau nei 7 metus aktyviai domiuosi saviugda, dvasiniu bei fiziniu sveikatingumu.

Mano kelionė prasidėjo, kai buvau po skyrybų su vyru, išprašyta iš bendrų mūsų namų su mažu vaiku. Tuomet atrodė jog esu didelėje duobėje.

Pirma mintis padėti sau buvo psichologas, nuėjau, tačiau jau po pirmo apsilankymo gavau siuntimą pas psichiatrą, kuris išrašė tik antidepresantų. Aš visada buvau nekokios nuomonės apie antidepresantus. Tad visatos pagalba, kol grįžau iki namų tą receptą ir pamečiau kažkur.

Tuomet pradėjau ieškoti kitų būdų vėl įžvelgti šviesą gyvenime. Nuėjau į keletą renginių, kurių metu išgirdau apie meditacijas. Pradėjau jų ieškoti, iš pradžių klausydavausi interneto rastas meditacijas, tačiau dažnai užmigdavau beklausant arba įsisukdavau į minčių verpetą ir nebegirdėdavau ką kalba, kokia muzika groja.

Mano ieškojimų ir atradimų kelias tęsėsi. Kadangi Šiauliuose nebuvo tuo metu kur pasimokyti meditacijos, tai nuvykau į Vilnių į "Meilės kelias" meditacijų centrą. Susipažinau su Sarani ir čia prasidėjo mano greitesnis augimas.

Mane labai sužavėjo Osho aktyvios meditacijos. Jas praktikavau dažnai namuose.

Pajutau didžiulį poveikį, atsirado ramybė, laisvumas, daugiau pozityvumo, miegas pagerėjo. Į stresą reagavau daug ramiau. Ir draugai tai pastebėjo.

Tuomet nusprendžiau baigti Osho aktyvių meditacijų instruktorių kursą. Vėliau baigiau holistinės saviugdos bei meditacijų kursus. Nuolat skaitau knygas, lankau seminarus, stovyklas bei plečiu savo žinias ir pajautimą šioje srityje.

Metus laiko vedžiau meditacijas online ir tyliai svajojau apie erdvę kur galėčiau vesti meditacijas gyvai.

Rugsėjo 17d. atidariau savo studiją AR. 

AR tai atradimų ratas, nes kaskart pažvelgus į savo vidų mes atrandame beribę neaprėpiamą erdvę ir vis naujus jausmus, naujus išgyvenimus ir tam nėra pabaigos. 

Taip pat studijoje vedu savo praktikas, Jaunaties ritualus bei Proto transformacija, Pradedu medituoti.


Atvyksta ir kviestiniai lektoriai, kurie dalinasi savo saviugdos, tobulėjimo. savęs pažinimo, meilės sau bei meno terapijos užsiėmimais. Taip pat galima laisvu laiku išsinuomoti Studijos AR erdvę kitokio pobūdžio įmonių vakarėliams, susitikimams, gimtadieniams ar mergvakariams.


Kadangi domiuosi ne tik dvasiniu sveikatingumu, tačiau ir kūno sveikata, tai studijoje vedu sveikatingumo renginius. 

Studijoje turime ir krautuvėlę, kurioje galite įsigyti natūralias rankų darbo palmių ir sojų vaško žvakes, namų kvapus, menstruacines taureles bei maisto papildus.


Mielai bendradarbiauju su kitais lektoriais, norinčiais atvykti į Šiaulius su savo programa, bei natūralių produktų gamintojais tinkančiais sveikatinti, pamaloninti kūną ir sielą.